PL EN O nas Facebook Twitter G+ RSS e-mail

palimpsest nr 8
ONLINE PDF
EPUB MOBI
O nas

Czasopismo kulturalne "palimpsest" jest oddolną inicjatywą studencką. Nasz podstawowy cel to angażowanie młodych i ambitnych ludzi do działalności kulturalno-dziennikarskiej. Nie ponosimy żadnych korzyści majątkowych z tytułu wydawania ninieszego periodyku. Nie rościmy sobie również żadnych praw do tekstów zawartych w czasopiśmie: są one własnością autorów i mogą być przez nich wykorzystywane w dowolny sposób (za łamanie praw autorskich odpowiadają autorzy), ani do jakichkolwiek materiałów zawartych na łamach pisma (chyba że mają autora).

"palimpsest" jest jedyne świadectwem podejmowanej przez nas aktywności studenckiej, która nie ogranicza się jedynie do nauki czy pracy. Pokazujemy tym samym, że wspólnymi siłami można osiągnąć bardzo wiele, wystarczy chcieć.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystywanie naszego czasopisma, ani też za wynikłe z tego powodu problemy fizyczne, psychiczne czy prawne. Jesteśmy przekonani o słuszności swojej sprawy, tak samo jak o genialności naszego pomysłu. Pozwalamy więc rozpowszechniać i powielać "palimpsest" w dowolny sposób.