PL EN O nas Facebook Twitter G+ RSS e-mail

palimpsest nr 8
ONLINE PDF
EPUB MOBI
Stwórz z nami numer specjalny!

fot. Neo[EZN] / fotopolska.eu, Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)


Czasopismo kulturalne "palimpsest. pisane na nowo" przygotowuje numer specjalny poświęcony Halinie Poświatowskiej. W związku z tym szukamy autorów ciekawych tekstów i innych materiałów, np. zdjęć czy obrazów.

W tym roku przypada 80. rocznica urodzin częstochowskiej poetki. Poświatowska przyszła na świat dokładnie 9 maja. Wobec tego w mieście przygotowywane są przeróżne imprezy, niektóre z nich już się odbyły. Czasopismo "palimpsest" również chce upamiętnić to wydarzenie, dlatego przygotowuje numer specjalny.

Chcemy skupić się m.in. na postaci samej poetki, na jej twórczości, czy też na wszystkim tym, co z Poświatowską związane. Chcesz napisać coś o jej wierszach, życiu, a może masz jakieś ciekawe wspomnienia z tym związane? A może chcesz napisać na temat muzeum, ławeczki Poświatowskiej lub o tym, jak odnaleźć jej grób? Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje.

Każda rzecz może być warta uwagi, dlatego jeżeli interesuje Cię współtworzenie numeru specjalnego, napisz do nas (palimpsesttime@gmail.com). Albo masz ciekawy pomysł, który moglibyśmy wykorzystać? Pisz śmiało. Być może będziemy mogli nawiązać stałą współpracę.

Jeśli znasz kogoś, kto interesuje się tym tematem, podziel się z nim tą informacją. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Uśmiechnij się! Miłego dnia!

Pozdrawia redakcja czasopisma kulturalnego "palimpsest. pisane na nowo". Czytasz i wiesz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy Twoje zdanie, chcemy je poznać i będziemy bardzo wdzięczni za parę słów własnie od Ciebie. Nie krępuj się, pisz śmiało. Nie tolerujemy jednak komentarzy wulgarnych, nonsensownych, które niczego nie wnoszą. Takie komentarze będą usuwane.