PL EN O nas Facebook Twitter G+ RSS e-mail

palimpsest nr 8
ONLINE PDF
EPUB MOBI
Wolontariusze poszukiwani!


Wraz z rozpoczęciem września, zaczął się nowy sezon teatralny. Kolejny raz Teatr im. Adama Mickiewicza poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą w promowaniu placówki. Chodzi głownie o realizacje projektów marketingowych, rozprowadzanie materiałów reklamowych, organizacje premier i konferencji prasowych a także pozyskiwanie nowych klientów.

Kto może zostać takim wolontariuszem? Wymagania nie są duże: osoba musi mieć skończone 16 lat, być otwarta na twórczość i kulturę, sumienna, odpowiedzialna, poważna oraz pracowita. Może również posiadać swoje pasje, którymi chce się podzielić z innymi oraz pragnąca wzbogacić swoje życie zawodowe i osobiste o nowe doświadczenie. Wolontariusz w zamian za pomoc w promocji teatru dostaje bezpłatne wejściówki na spektakle, zaproszenia na spotkania z artystami oraz konferencje prasowe, a na życzenie dostaje również referencje.

Miejsce wykonywania wolontariatu to Teatr im. Adama Mickiewicza, mieszczący się przy ulicy Kilińskiego 15 w Częstochowie. Placówka zaprasza osoby zainteresowane wolontariatem na spotkanie informacyjne w piątek 4 września 2015 na godzinę 15. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: e.skowronek@teatr-mickiewicza.pl lub na stronie internetowej teatru: http://www.teatr-mickiewicza.pl/
(pk)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy Twoje zdanie, chcemy je poznać i będziemy bardzo wdzięczni za parę słów własnie od Ciebie. Nie krępuj się, pisz śmiało. Nie tolerujemy jednak komentarzy wulgarnych, nonsensownych, które niczego nie wnoszą. Takie komentarze będą usuwane.