PL EN O nas Facebook Twitter G+ RSS e-mail

palimpsest nr 8
ONLINE PDF
EPUB MOBI
Konkurs Przybij fotkę!Stowarzyszenie Kultury Hip Hop - Przybij Piątkę zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach i konkursie fotograficznym. Oferta jest skierowana przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs potrwa cały wrzesień. Warsztaty odbędą się w ramach 12. Nocy Kulturalnej 10 października w Częstochowie.

Tematyką konkursu jest kultura hip-hop oraz jej przedstawienie na tle miasta Częstochowy. Prace należy nadsyłać w załączniku na adres st.przybijpiatke@gmail.com do dnia 30 września 2015 roku do godziny 23:59. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Nadesłane zdjęcia oceni jury w składzie: Katarzyna Bilska - przewodnicząca Jury, członek Stowarzyszenia “Przybij Piątkę”, fotograf amator, Szymon “Monek” Spychalski ­ członek Stowarzyszenia “Przybij Piątkę”, tancerz i fotograf amator. Wydarzenie na Facebooku.
(mjjw)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy Twoje zdanie, chcemy je poznać i będziemy bardzo wdzięczni za parę słów własnie od Ciebie. Nie krępuj się, pisz śmiało. Nie tolerujemy jednak komentarzy wulgarnych, nonsensownych, które niczego nie wnoszą. Takie komentarze będą usuwane.