PL EN O nas Facebook Twitter G+ RSS e-mail

palimpsest nr 8
ONLINE PDF
EPUB MOBI
Zimowa fabryka memów w Centrum Promocji Młodych

Centrum Promocji Młodych w Częstochowie zaprasza do Zimowej fabryki memów, czyli na warsztaty dla blogerów, vlogerów i wszystkich, którzy chcą być słyszalni w świecie nowych mediów. 

materiały prasowe

Warsztaty będą odbywać się w drugim tygodniu ferii zimowych, od 9 do 15 lutego, w godzinach od 10 do 14 w CMP (al. Wolności 30).

Spotkania poświęcone będą przede wszystkim komunikacji w mediach cyfrowych, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję poznania mechanizmów rządzących, np. Internetem. Zdobyta wiedza i umiejętności mogą przydać się w przyszłości do zdobywania coraz większej liczby odbiorców, kliknięć i odsłon. Jak piszą organizatorzy, wszyscy uczestnicy będą pracować m.in. nad stworzeniem tematycznego kanału YouTube, będą także mieć okazję przekonać się, czy Internet to naturalne środowisko dla samotników, czy może bardziej dla kreatywnych zespołów.

Warsztaty skierowane są do osób w przedziale wiekowym 15-25 lat. Wstęp jest wolny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zgłoszenia na adres mejlowy: a.florczyk@muzeumczestochowa.pl. W wiadomości należy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy zgłaszanej osoby.

MICHAŁ WILK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy Twoje zdanie, chcemy je poznać i będziemy bardzo wdzięczni za parę słów własnie od Ciebie. Nie krępuj się, pisz śmiało. Nie tolerujemy jednak komentarzy wulgarnych, nonsensownych, które niczego nie wnoszą. Takie komentarze będą usuwane.